Medewerkers AHG


Mijke Darwinkel – Ambulant begeleider + eigenaar

Tel: 06-19169970

E-mail: mijke@ahg-begeleiding.nl


Vincent van de Ploeg – Ambulant begeleider + eigenaar

Tel: 06-15646614

E-mail: vincent@ahg-begeleiding.nl


Marcel Betten – Ambulant begeleider

E-mail: marcel@ahg-begeleiding.nl


Ite Vogelzang – Ambulant begeleider

Tel: 06-29628898

E-mail: ite@ahg-begeleiding.nl


Joren van de Ploeg – Ambulant begeleider 

E-mail: joren@ahg-begeleiding.nl


Jolien Stigter – Ambulant begeleider 

E-mail: jolien@ahg-begeleiding.nl


Anna Siet Algra – Orthopedagoog

E-mail: annasiet@ahg-begeleiding.nl


Ludia Brouwer – Front en Backoffice (senior)

Tel: 06-11486690

E-mail: ludia@ahg-begeleiding.nl


Ronald Snippen – Front en Backoffice (senior) + eigenaar

Tel: 06-29292452

E-mail: ronald@ahg-begeleiding.nl


Autisport/groepsbegeleiding


Bram Katerborg – Groepstrainer


Jacob Frimpong – Groepstrainer


Henk Jan Meints – Groepstrainer


Vanaf augustus 2023 zal Bram Katerborg bij ons gaan stagelopen als ambulant begeleider.